לינה, תחבורה וכלכלה

השנה זכתה אילת בפרס החינוך היישובי היוקרתי כאחת מחמש ערים בארץ ובפרס דגל היופי. העיר אילת מציעה שפע תרבותי ואיכות חיים והיא מ..

בכירים

אילת אמנם נחשבת למקום עבודה מועדף על צעירים חסרי ניסיון, כאלו שרק השתחררו מהצבא או נמצאים בחופשת סמסטר ומחפשים להרוויח קצת כסף טוב ולהנות על הדרך.
אבל האמת היא שיש לא מעט הזדמנויות גם לבעלי ניסיון ולעובדים בכירים יותר. הרי מישהו צריך להיות אחראי על כל הצעירים הללו שמגיעים לעבודה, ולא פעם צריך להעסיק אנשים שיש להם רקורד של עשייה וניסיון.
אז אם גם אתם חושקים לרדת לאילת ולמצוא שם עבודה וחיים חדשים – יש לכם מקום אצלנו. אנחנו ב-All-Eilat מתמחים גם במשרות לבכירים יותר, שרוצים למצות את הפוטנציאל שלהם בשילוב עם האווירה המופלאה של אילת.

קיימות משרות מגוונות ואפשרויות רבות, החל מאחראי משמרת או ממנהל צוות מטבח, דרך מנהל קבלה או רב מלצרים וכלה במנהל מוקד או מנהל שיווק ומכירות. אנחנו מרכזים את כל המשרות, הן עבור עובדים חסרי ניסיון והן עבור הדרג הניהולי, ויודעים להתאים  את ההכשרה והידע לתפקיד הנכון.

אם יש לכם רקורד מוכח, ובוודאי אם יש לכם ניסיון בתחום האירוח, הנופש והמלונאות – מגיע לכם למצוא עבודה שגם תואמת את הכישורים שלכם, גם תהיה מכניסה וגם תאפשר לכם לחיות באורח חיים כמו שרק אילת יודעת לתת.

בכירים מבוקשים:
סמנכ"ל מזומ"ש
מנהל מזומ"ש
סגן מנהל מזומ"ש
מנהל חד"א
שף
סגן שף
שף ססויר
סו שף
מנהל אגף חדרים
מנהל שרות לארוח
קבט"ר
מנהל קבלה
צ'יף סטויארט
מנהל רכש
מנהל אחזקה
מנהל הדרכה 
מנהל משק

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם עוד  היום לעבודה באילת

                                                                                                      4173720131374065019.png