לינה, תחבורה וכלכלה

השנה זכתה אילת בפרס החינוך היישובי היוקרתי כאחת מחמש ערים בארץ ובפרס דגל היופי. העיר אילת מציעה שפע תרבותי ואיכות חיים והיא מ..

לינה, תחבורה וכלכלה

השנה זכתה אילת בפרס החינוך היישובי היוקרתי כאחת מחמש ערים בארץ ובפרס דגל היופי. העיר אילת מציעה שפע תרבותי ואיכות חיים והיא מרכז לחינוך וספורט ימי, הכולל פארק ספורט, גנים ירוקים, חופים קסומים ומפרץ מדהים. העיר אילת מציעה מגוון  אפשרויות עבודה ומגורים בעיר תוססת המציעה יוקר מחייה מהנמוכים בארץ בפרט לעובדים צעירים הזוכים להטבות ממקומות העבודה.
 
דברים בסיסיים: לינהתחבורה וכלכלה
בתי המלון מעניקים לעובדים המגיעים לאילת תנאים נוחים והטבות ומציעים לכם אפשרות של מגורים מסובסדים בדירות מרוהטות במתחמים איכותיים ומרכזיים בעיר. לעובד החדש נחסכת הטרחה של חיפוש מקום מגורים. בהגעה לתקופה מוגבלת או לחצי שנה של עבודה מועדפת,  הדבר אף חוסך חתימה על חוזה שכירות ארוך ויוזיל משמעותית את שכר הדירה.
עובדי בתי המלון מקבלים הסעות ונסיעה חופשית ברחבי העיר עם כרטיס ”חופשי חודשי”. כל עובד מסיים את החודש כמעט ללא הוצאות מצליח למקסם את החיסכון שלו או פשוט לשמור על רמת חיים גבוהה.
לתושבי אילת הטבות רבות ולאחר תקופת מגורים של כ-3 חודשים באילת, עובד בבית מלון יכול להיחשב כתושב אילת ולשנות את כתובתו במשרד הפנים. התושב זוכה להנחות גדולות
 
איכות חיים ובידור – דווקא באילת !
העיר אילת נמצאת בתנופת פיתוח ומשקיעה בנושאים כמו תעבורה, איכות סביבה נוף עירוני חינוך וקהילה. לצד ההטבות מקומות העבודה, לעיר מספר יתרונות משמעותיים בכל הנוגע לאיכות חיים. מתוקף הגדרתה של אילת כאזור סחר חופשי, העיר זוכה ליזמות ופיתוח וכן היא עיר ללא מע"מ - כלומר ניתן לרכוש כל מוצרים ושירותים ב- 18% הנחה, המהווה הפחתה משמעותיות של עלויות עבור תושבי העיר וצעירים הנמשכים אליה.
אילת משופעת במסעדות טובות, בתי קפה ומרכזי קניות בעיר אתרי צלילה כנסים ופסטיבלים. עונת הקיץ מביאה כמות אדירה של תיירים ואתה עבודה, הנמשכת גם ובשאר השנה בה נהנים המתגוררים בה ממזג אוויר נינוח ושמשי.
בעיר קיים קמפוס של אוניברסיטת בן גוריון, מכללות ומכוני מחקר, אפשרות למלגות מכובדות. ואם חשבתם לגשת לבחינת הפסיכומטרי בסתיו, השנה אישר המרכז לבחינות והערכה לערוך את בחינת גם במועד ספטמבר גם בעיר אילת .
מאות עובדים צעירים כמוך גודשים את אילת מדי שנה והעיר מוצפת רוח צעירה וחדשה, אילת יכולה להיות השער לאפשרויות והעתיד גם שלך.