לינה, תחבורה וכלכלה

השנה זכתה אילת בפרס החינוך היישובי היוקרתי כאחת מחמש ערים בארץ ובפרס דגל היופי. העיר אילת מציעה שפע תרבותי ואיכות חיים והיא מ..

עבודה זמנית בחופשות וחגים

מחפשים עבודה באילת לזמן קצר? רוצים להרוויח קצת אקסטרא בחופשים או בחגים?

כן, זה אפשרי. גם אם אתם לא רוצים לרדת לאילת לזמן ממושך, גם אם כבר יש לכם עבודה ואתם רוצים רק עוד עבודה קטנה מהצד לתקופה קצרה, גם אם מדובר רק בכמה ימים – גם לכם יש מקום אצלנו.
לא פעם בחופשים ובחגים יש צורך בעובדים רבים כדי לספק את הביקוש. כשרבבות נוהרים לאילת וממלאים את בתי המלון – גם הביקוש לעובדים גובר. פעמים רבות יש צורך בעובדים לזמן קצר ביותר – מה שנקרא עובדים זמניים או עונתיים – כדי למלא את הצורך של עיר תיירות כמו אילת שמתמלאת בנופשים, וזו ההזדמנות שלכם לרדת לאילת, לבלות, ליהנות ולעבוד בחופש מהעבודה הקבועה שלכם או בחופשת הסמסטר.

אנחנו ב-All-Eilat מכירים היטב את התופעה, יודעים מתי הדרישה גוברת, מכירים את הצרכים בעונות הבוערות, ומקושרים לכל המשרות הזמניות שנפתחות בבת אחת . אם גם אתם רוצים להרוויח קצת אקסטרא בתקופה קצרה מאד – בין אם מדובר  רק בסוף שבוע או בימים ספורים של חופשת שבועות או ראש השנה, ובין אם מדובר בתקופות קצת יותר ארוכות כמו סוכות או פסח – אנחנו נדע למצוא לכם את העבודה שתתאים לכם. זו ההזדמנות שלכם לשילוב המושלם של חופשה יחד עם עבודה וקצת כסף אקסטרא.